Pomůžeme vám se záchranou dat z RAID pole!
HOTLINE: 777 712 650

Vyzvedneme

Možnost vyzvednout po celé ČR

Posoudíme zdarma

Provedeme zdarma vstupní diagnostiku

Zachráníme

Pokud data nezachráníme, nic neplatíte

 

Záchrana dat - další média

Paměťové karty, disková pole RAID či jiná datová média mohou na konci své životnosti nebo v důsledku poškození trpět nečitelností či ztrátou dat. Chcete-li data obnovit, v takovémto případě je nutná co nejrychlejší záchrana dat. Kontaktujte nás a pro poškozené médium si zdarma přijedeme kamkoliv v ČR.

Záchrana dat z pevného disku, HDD

U notebooků a počítačů je nejčastějším problémem poškození dat na pevném disku. Tato poškození patří také mezi ty nejvážnější, protože na disku velmi často bývají cenná data. Více informací o záchraně dat z pevného disku se dočtete na stránce:
Záchrana / obnova dat z pevného disku (HDD)

Záchrana dat z diskového pole RAID

Porucha diskových polí RAID může být závažným problémem. Pokud se tedy vyskytne jakákoliv potíž s diskovým polem, neprodleně nás kontaktujte. Přečtěte si více na webu
Záchrana / obnova dat z RAID pole

Záchrana dat z flash disku

Každý při sobě dnes nosí v nějaké formě flash disk a právě díky tomu dochází také nejčastěji k fyzickým poškozením tohoto média. Nejlépe je těmto problémům předcházet a nastudovat si správné zacházení s flash diskem. Detailně to řeší stránka:
Záchrana / obnova dat z flash disků a karet

Záchrana dat z SSD disku

Pokud si myslíte, že nové nemechanické SSD jsou odolné vůči ztrátě dat, tak to není vůbec pravda. I tato nová technologie má mnohé „mouchy“, které mohou vaše data ohrožovat snad ještě mnohem více než klasické HDD. V případě problémů neváhejte navštívit webovou stránku:
Záchrana / obnova dat z SSD disku

Záchrana dat z paměťových karet SD

Paměťové karty SD, CF, xD atd. bývají většinou úložištěm nenahraditelných dat, jakými jsou například fotografie či videa. Problém u nich může však nastat v ten nejnevhodnější okamžik a naprosto nečekaně. Naštěstí lze tato data většinou získat opět zpět. Naši odborníci s tím nemají problém. Přečíst více si můžete na webu:
Záchrana / obnova dat z paměťových karet (SD, CF, MMC)

Záchrana dat z notebooku

Notebooky využívá stále větší počet lidí a to především pro práci mimo domov či jako úložiště svých soukromých dokumentů, které potřebují mít neustále při sobě. Každý notebook má však pevný disk a ten může být v případě špatného zacházení ohrožen ztrátou dat. Pokud už k tomu dojde, tak nás neváhejte kontaktovat a my se postaráme o pokud možno co nejrozsáhlejší záchranu dat. Přečtěte si o tom více na stránkách:
Záchrana / obnova dat z notebooku

Záchrana a obnova smazaných dat

Nejčastěji dochází ke ztrátě dat kvůli neopatrnosti či nešetrnosti k paměťovým médiím. Pokud nejste zběhlí v oboru IT, můžete si například nechtěně zformátovat – vymazat – svůj pevný disk. Časté je také vystavení paměťových karet nebo flash disků vodě. Ve všech těchto případech lze však rychlým zásahem škodu ze ztráty dat minimalizovat. Informujte se více na webu:
Záchrana / obnova smazaných dat

Záchrana a obnova smazaných fotek

Jak bylo již psáno výše, poškození paměťových karet s obsahem fotografií není ničím neobvyklým a v případě neodborného zásahu můžete přijít takřka o všechno. Chcete-li však fotografie opět vidět, konkatujte nás. Další informace najdete na webu:
Záchrana / obnova smazaných fotek

 
Copyright © 2011 DATAHELP, všechna práva vyhrazena