Pomůžeme vám se záchranou dat z RAID pole!
HOTLINE: 777 712 650

Vyzvedneme

Možnost vyzvednout po celé ČR

Posoudíme zdarma

Provedeme zdarma vstupní diagnostiku

Zachráníme

Pokud data nezachráníme, nic neplatíte

 

První pomoc – Jak postupovat při ztrátě dat?

Pevný disk ani jiné paměťové medium nemá neomezenou životnost. K poničení může také přispět neodborné zacházení či jednoduše náhoda. Pokud budete pokračovat podle níže uvedených bodů, může se vám povést data zachránit.

1 - Zavolejte nám na 777 712 650 nebo pošlete formulář

Čím rychleji nás kontaktujete, tím dříve můžete mít svá data zpět. Obratem se od nás dozvíte předpokládanou vadu záznamového média a námi odhadnutou cenu. Tato cena se však ještě může měnit podle skutečností zjištěných v laboratoři.

2 - Odešlete vadné médium (vyzvedneme si je zdarma)

V případě předběžného souhlasu s cenou je již pouze nutné nám médium předat. Lze to provést poštou nebo si ho přímo vyzvedneme po celé ČR zdarma rovnou my. Před odesláním médium dobře zabezpečte proti mechanickému poškození nebo statické elektřině.

3 - Provedeme diagnostiku závady (zdarma)

Po přijetí vašeho disku, karty nebo jiného záznamového média je v laboratoři zjištěna povaha závady. Tento proces lze provést v závažných případech na počkání. V zápětí vám bude sdělena konečná cena za záchranu dat (pokud je to možné), která by se již neměla měnit.

4 - Proběhne záchrana dat

Do 48 hodin od zjištění závady proběhne pokus o záchranu/obnovu dat. Přečtěte si podrobněji, jak záchrana dat z XXX probíhá. Je důležité vědět, že platíte pouze za úspěšnou záchranu dat. Pokud se proces nezdaří, všechny náklady hradíme my.

5 - Předáme vám zachráněná data zpět

Pokud je záchrana úspěšná, předáme vám následně zachráněná data. Je možné se pro ně zastavit na naší pobočce, nebo si je nechat poslat za pomoci pošty v obalu, který vylučuje poškození.

Co je ještě důležité vědět?

Expres záchrana

V případě závažných potíží, které by mohly ohrozit například chod vaší firmy je možné využít expresní záchrany. V takovémto případě hradíte služby pomocí speciálního ceníku, ale je zaručena naše okamžitá reakce. V případě potřeby je možné na problému v expresním režimu pracovat nonstop.

Výměna vadného média, kopie dat

Zachráněná data můžeme na vaši žádost zapsat na nově zakoupené médium. Pokud o tuto službu nemáte zájem, budou data uložena na CD/DVD nebo v případě většího objemu zachráněných dat na pevný disk.

Platba

Platit je možné za pomoci všech druhů platebních karet. Na pobočce vám neodmítneme ani platbu v hotovosti. Pokud se jedná o vyšší částku, je možné se dohodnout na platbě bankovním převodem.

Máme špičkové procesy a technologie záchrany dat

Za pomoci stálého výzkumu, spolupráce s výrobci datových médií a mnohými odborníky máme velmi vysokou úspěšnost při záchraně dat. Je to také díky letitému know-how, špičkovým procesům a postupům pro záchranu. Na některé typy poruch jsme na trhu v ČR jediní, kteří si s nimi dokážou poradit (např. se zadřenými ložisky u disků Seagate). Díky všem výše uvedeným postupům dosahujeme velmi vysoké úspěšnosti při záchraně/obnově vašich poničených dat. Naše služby využívají i jiné firmy v tomto oboru.

 
Copyright © 2011 DATAHELP, všechna práva vyhrazena